O mně

Di Majer

Ahoj a vítejte na mých stránkách!

Jmenuji se Diana. Jsem studentka, přítelkyně, kamarádka a majitelka jedné náladové kočky. Tenhle blog je něco jako můj osobní deník. Slouží k zaznamenání toho, co mám ráda, co dělám, co mě zajímá, a nebo naopak rozčiluje.

Miluji podzim, vůni maminčiny skříně, heřmánkový čaj s medem, nákupy v papírnictví a scrapbooking. Občas mám nutkavou touhu odjet někam strašně daleko (zatím neúspěšně), vymačkávám pastu od prostředka (zatím úspěšně) a jednou chci žít s rodinou v pohádkovém domečku a mít kolem sebe spoustu dobrých přátel...

Ale i přesto, že můj život má občas k dokonalosti celkem daleko, strašně mě baví a učím se užívat si každý den, protože člověk nikdy neví.

Ať už Vás na mé stránky zavedlo cokoliv, jsem ráda, že jste se při svém brouzdání po internetu zastavili a načerpali inspiraci.

O mně

Ahoj a vítejte na mých stránkách!
Jmenuji se Diana. Jsem studentka, přítelkyně, kamarádka a majitelka jedné náladové kočky. Tenhle blog je něco jako můj osobní deník. Slouží k zaznamenání toho, co mám ráda, co mě zajímá a nebo naopak rozčiluje.

Čti více

Twitter

Pinterest

Navštivte můj e-shop